Concept VE-3010

• , zakúpené v Andrea Shop

• potrebovala som varič pre staršiu pani,ktorá je s ňou zatiaľ spokojná

taký produkt som hľadala a našla práve u Vás

• jednoduchost

Mal som vyrobok na stanovacke, ziaden problem akurat pri prvom pusteni sa stoho strasne dymí a smrdi az sme sa zlakli ze je vadny ale po 10 minutach uz isiel normalne. Za tu cenu je to dobra kupa.

Typ variča
elektrické
bílý smalt
2,90KG g
Počet platničiek
Príkon
1500 W

jednoduché ovládánie prenosný

Elektrický jednoplatničkový varič českej značky Concept sa jednoducho ovláda a najmä ho pre potreby varenia prenesiete, kam potrebujete. Platnička je liatinová, s kontrolkou prevádzky. Po vychladnutí ľahko upracete do skrine.

• Rozmery: pr. platničky 18,5 cm; 34 x 8,5 x 31,5 cm
  • Materiál: smalt, liatina