Rommelsbacher RK 501

Počet platničiek
Príkon
500 W

• , zakúpené v MADER

Po prvom odskúšaní spokojnosť, plní popísaný účel.

• , zakúpené v MADER

Výrobok je kvalitný a patrí medzi tie drahé. Zatiaľ som stihla odskúšať len funkčnosť výrobku. Skúsenosti s používaním budem mať až po dovolenke. Sklamaním je pre mňa to, že pre model RK 501 uvádzate obrázok patriaci k modelu RK 501/S. To ma pomýlilo. Čakala som za tú cenu, že k výrobku dostanem aj hrniec, ktorý je na obrázku. Prosím, je možnosť doobjednať k výrobku hrniec, prípadne aj púzdro (model RK 501/SU)? Ak áno, za akú cenu? Ďakujem.

• , zakúpené v MADER

• Malý veľmi šikovný varič, používam ho na udržiavanie teploty kávy.
    • Žiadna

Vhodný pre menšie nádoby, nedochádza k deformácii platne teplom pretože je celá prekrytá nádobou.

Typ variča
elektrické
Černá
1.09 kg g
Počet platničiek
Príkon
500 W

Varič Rommelsbacher RK 501 / S: Na vašich cestách určite oceníte tohto vhodného pomocníka pre prípravu jedla od spoločnosti Rommelsbacher. Variť môžete v hrnci s objemom 0,9 litra, ktorý sa veľmi ľahko udržuje v čistote. Samotný varič je osadený platničkou s priemerom 8 cm a regulátorom teploty s dobre čitateľným termostatom. Zariadenie sa s príkonom 500 W postará o stabilné a veľmi rýchlu prípravu potravy . Vďaka kompaktným rozmerom 17 × 17,5 × 9 cm a hmotnosti iba 1150 gramov je zostava vhodná na cesty. Produkt je opatrený ochranou proti prehriatiu. V spodnej časti nájdete miesto pre uloženie napájacieho kábla. Súčasťou balenia je aj šikovné puzdro pre prepravu jednotlivých časti. kľúčové vlastnosti Vysoký príkon zaistí rýchly ohrev Varte v hrnci s objemom 0,9 litra Súčasťou balenia je šikovné púzdro Možnosť režime 115 V alebo 230 V

• , zakúpené v MADER

Po prvom odskúšaní spokojnosť, plní popísaný účel.

• , zakúpené v MADER

• Malý veľmi šikovný varič, používam ho na udržiavanie teploty kávy.
    • Žiadna

• , zakúpené v MADER

• tento produkt ma zaujal lebo často cestujeme a potrebovala som niečo na varenie , male skladovatelne, výhoda regulovanie teploty a hrniec k tomu, oproti ostaným ozaj výhodná cena

malý dobre zložený prenosný varič do hrnca úplne ideálny na cestovanie a dovolenky, dobrá úložnosť do obalu ale pre mňa dôležitá regulácia teploty a poistka proti prehriatiu.