Gorenje ICE3500DP

indukčný varič • príkon: 3 500 W • 2 indukčné zóny • 7 úrovní výkonu • časovač • dotykové ovládanie...
165 €

3500 W
Materiál platničiek
indukčné

• , zakúpené v MULTI-SHOP

indukcny varic funguje ako ma, ovladanie po chvile zvladli aj moji okolo 80 rocni rodicia.
    produkt by som odporucal aj ostatnim akurat asi z ineho obchodu.
    preco som kupoval v tomto obchode? lebo chcel som presne tento typ a zrazu vypadol zo vsetkych obchodov, kde bezne kupujem, tak som sa obaval, ze nic ine nezozeniem.

čierna
Materiál platničiek
indukčné

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v MULTI-SHOP

produkt by som odporucal aj ostatnim akurat asi z ineho obchodu.

• , prevzaté z Heureka.cz
    • tichý
    • výkonný
    • úsporný
    • málo úrovní nastavení teploty a výkonu
    • na jedné plotýnce hrnec "cestoval"

Těžké udržet mírný var při použití menšího nádobí. Z nějakého důvodu docházelo na pravé plotýnce k třesu a hrnec při vaření "odcestoval" celou 1/3 mimo plotýnku. Na pozitivní stránku - je tichý, výkonný. Vráceno ve 14 denní lhůtě hned po první zkoušce